Víme, jak je pro každou naši klientku důležité, vypadat dobře i v těhotenství. Proč by právě v tomto období měla postrádat módu. Není k tomu jediný důvod. Jak již bylo mnohokrát řečeno, těhotenství není nemoc, je to čas, kdy se těšíme na miminko a zároveň chceme vypadat skvěle. Nejsme totiž pouze nastávající maminky, ale stále také ženy. A co jiného ženám dělá takovou radost než právě móda, v našem případě přesněji těhotenská móda. Ano čtete správně, protože u nás je z čeho vybírat.

Těhotenská móda již není tabu

Jestli máte problém koupit si na sebe něco pěkného, pak s happymum končí Vaše starosti. Přesvědčte se sami, co nabízíme. Naším cílem je dopřát Vám to, na co máte právě chuť. Najdete u nás luxus, eleganci, svůdnost, originalitu, ale i věci, které Vám pomohou cítit se pohodlně, uvolněně.

Tak jako se s těhotenstvím mohou měnit Vaše chutě v jídle, stejně tak se mohou měnit Vaše chutě v oblasti módy. A proč ne, proč jim nepodlehnout. Náš výběr je pestrý. Vybírejte s mnoha stylů, barev, materiálů. Ty jsou velmi kvalitní, a proto Vám budou skvěle sedět. Těhotenská móda je naší specializací, jsme v ní zkrátka dobří.

S přicházejícím jarem si udělejte radost, oživte Váš šatník. Oblékejte se do věcí, které Vám přinesou úsměv na tvář. Těšte se ven, za Vašimi přáteli, do přírody, do divadla. Zkrátka kamkoli budete chtít jít. Vědomí, že máte co na sebe, udělá radost každé ženě v každé situaci.

Vybírejte z mnoha tunik, blůzek, lehkých jarních svetříků. Pořiďte si nové, romantické šaty, nebo třeba pohodlné a praktické kalhoty. Je to zcela na Vás čemu dáte přednost. Nakupte si věci, které se Vám budou hodit i po porodu. Happymum je tu pro Vás pro všechna období spojená s těhotenstvím, ale i pro čas, který již budete trávit se svým narozeným miminkem.

Naše nová jarní kolekce s těhotenskou módou pro tento rok čeká na všechny budoucí maminky. Díky naší tabulce velikostí se nemusíte bát, že oblečení, které si pohodlně vyberete na našich stránkách by Vám nepadlo. Tak teď už jen začít vybírat.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In In

 

Napsat komentář