SPRINT karta – Finanční rezerva na dosah

Sprint karta představuje žhavou novinku na českém trhu s kreditními kartami. Vtip spočívá v tom, že sehnat se dá úplně všude – v trafice, na nádraží, v hypermarketu a tak je pomoc, vždy na dosah ruky. Úhledná krabička velikosti obalu pro videokazetu se přehlédnout nedá. Můžete si vybrat takovou cool kartu, která se vám bude nejvíce líbit a zaplatit pouhých 99kč, které se vám ihned po aktivaci vrátí.

izpravy – rychlé peníze do výše až 5 tisíc korun

Je potřeba vyplnit základní údaje, jako je jméno, příjemní, adresa bydliště. Ta je nutná pro papírový měsíční přehled formou výpisů. Prokážete se občanským průkazem a máte rychlé peníze do výše až 5 tisíc korun. Pokud utracené peníze stihnete do dvaceti dnů vrátit, netýká se vás ani žádný úrok.

SPRINT karta – bezpečná půjčka

Vybrat si můžete dokonce i svůj vlastní PIN kód. Asistent vás přepojí na speciální linku, kde naťukáte s pomocí klávesnice vašeho telefonu požadovaný PIN a máte vystaráno. Takto je již bezpečná karta připravená a můžete jí použít všude tam, kde jsou platební terminály a dokonce z uskutečněných nákupů sbírat body. Při platbě do 500kč není nutné ani zadávat PIN. Vše je snadné, rychlé a hlavně bezpečné.

Centrum Zprávy – kreditní karta

Pokud patříte mezi osoby, které mají klidný spánek pouze s finanční rezervou, je karta SPRINT to pravé ořechové právě pro vás. Nemusíte jít bezhlavě utrácet, ale mít jí po ruce v případě nečekaných výdajů. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a nikdy nevíte, kdy bude nutné volat opraváře na pračku, pokazí se vám telefon, budete pozváni na narozeniny a jít bez dárku by byla trapné. Bezpečná půjčka vám zajistí, že můžete platit všude tam, kde se nachází bankomat v rámci České republiky a kde se dá platit prostřednictvím terminálu.

Napsat komentář