Potřebujete vyrobit konstrukce, lisovací nářadí nebo svařit různé kovy? Velkosériová kovovýroba je pak právě pro vás jednou z možností. STEELTEC CZ je firma s letitými zkušenostmi v oboru strojírenském. Nepochybně se právě proto může stát silným partnerem pro Vaši výrobu. Potřebujete-li kompletní servis spojený s vývojem výrobku včetně přípravy a průběhu sériové výroby, montáže a následné dodávky zabaleného výrobku a požadovaných subdodávek plastových komponentů až na místo určení dle vašeho přání, věřte, že společnost STEELTEC CZ bude pro vás tou správnou volbou. Díky vlastní nástrojárně a konstrukci a další úpravě v procesu strojírenské výroby – svařování, broušení, práškovému lakování včetně bude každý zákazník uspokojen, zároveň je zajištěna kvalita výrobku, která se obzvlášť ve strojírenství vyplácí.

Steeltec CZ

Hlavní činnosti STEELTEC CZ a profil společnosti

Jak již bylo řečeno, firma STEELTEC CZ se zaměřuje na velkosériovou strojírenskou kovovýrobu, konstrukce, výrobu lisovacího nářadí. Další služby, které společnost nabízí, jsou lisování, tváření, obrábění kovů, poloautomatické, robotické svařování kovů, práškové lakování, montáže – kompletace, a mnoho dalších služeb. Lisování kovů například lze využít již od 10 000 kusů. Firma je ekonomicky stabilní, nepřetržitě uplatňuje principy štíhlé výroby, k dispozici má robotizované pracoviště, investuje do technologií a automatizace výroby. Toto jsou důvody, proč se vyplatí spolupracovat se STEELTEC CZ. Navíc, navýšila montážní kapacity v rámci rozšíření spolupráce s chráněnou dílnou Ergon, díky této spolupráci bylo zaměstnáno celkem 180 pracovníků se změněnou pracovní schopností, což má nejen ekonomický přínos pro zákazníka, ale neopomenutelný je i přínos sociální.

Kategorie blogu a aktuální témata ve strojírenství

V rámci lepší orientace, případně sledování aktualit v oboru, se na webových stránkách v kategorii blog společnosti STEELTEC CZ můžete podívat různá témata, která vám přiblíží nejen výrobu, ale i jednotlivé pojmy pro konkrétnější představu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes

Novinky Zprávy   

tiskové zprávy     

 

 

Napsat komentář