Toužíte po troše vzrušení? Můžete si pořídit vibrátor. Na trhu jich je celá řada.

Vibrátory

Druhy vibrátorů

Anální vibrátory – jsou velmi specifickým produktem určeným pro dráždění konečníku. Hodí se pro masturbaci, přípravu na samotný anální sex, ale využívány jsou i při samotném styku. Mají jiý tvar oproti klasickým vibrátorům.

 

Vibrátory pro G-bod – tyto vibrátory mají zahnutou špičku, kterou lze dráždit poševní stěnu ve které se nachází G-bod. Dokáží přivodit velmi silný orgasmus díky citlivosti tkáně v této oblasti. Některé vibrátory jsou opatřeny vibrací, případně mají širší špičku.

 

Luxusní vibrátory – jsou vyrobeny z chirugické oceli, ve zlaté či stříbrné barvě, ale také z příjemných materiálů jako je silikon, v různých barvách i tvarech.

 

Nafukovací vibrátory – se vyrábějí ve stejné velikosti i tvarech jako standardní vibrátory. Pro dráždění G bodu či prostaty jsou některé zahnuté. Získáte tak intenzívnější pocit a dosáhnete většího orgasmu.

 

Vyhřívané – Vibrátory, které se vyhřívají až do 40 stupňů. Nahřátím vibrátoru je stimulován krevní oběh i erotogenní zóny. Tyto vibrátory se řadí mezi luxusní, můžete si vybrat rafinovaná zakřivení, velmi neobvyklé úhly a vysokou kvalitu.

 S výběrem vibrátoru si dejte na čas

Rozhodně nekupujte první vibrátor, který uvidíte. Podstatná je jeho velikost, také to, zda si přejete s vibracemi nebo bez, z jakého materiálu by měl být. Zapomeňte na laciné výrobky a raději investujte do známé značky. Erotických pomůcek  je jak jsme již uvedli celá řada a tak není jednoduché jej vybrat. Ženy umějí vibrátor vybrat lépe než muži, kteří mají tendenci to s velikostí mírně přehánět, aby své drahé potěšili. Zpočátku je lepší vybrat si menší či střední velikost, také záleží na tom, co budete s vibrátorem dělat. Pokud se stydíte vyrazit do obchodu, využijte diskrétnost erotických obchodů na internetu.

Napsat komentář