Rýma nás může potkat kdykoliv a kdekoliv. Existují typy jako virová, infekční a alergická rýma. Rýma je vždy příznakem některého onemocnění nebo alergie. Našim problémem při rýmě je ucpaný nos, což nás trápí nejčastěji v noci, kdy se člověk nemůže pomalu ani nadechnout.

Alergická rýma se projevuje často tak, že nás pálí  suchá sliznice nosu. Ve všech případech přinese okamžitou úlevu sprej Nozitix. Ten obsahuje směs olejů, například eukalyptový, mátový, olivový, ale také hojivý vitamin E a spoustu dalších účinných látek.

Jaká rýma nás trápí?

Virová rýma je nejčastějším typem rýmy. Zpravidla trvá mezi 5-7 dny. Je průjevem nachlazení, přináší a pocit suchého nosu. Mohou se přidat bolesti svalů a kloubů. Dalším typem je bakteriální rýma. Ta se objevuje po virové rýmě. Poznáte ji podle hustého žlutého či zeleného výtoku. Často způsobuje zánět nosních dutin a u dětí i zánět středního ucha. Nesmíme zapomenout ani na alergickou rýmu, která mnohé jedince trápí klidně po celý rok. Jejím projevem je čirý a vodnatý výtok z nosu, na sliznici jsou otoky a nos vás často svědí. Trápit vás může i opakované kýchání, případně zánět spojivek. U alergické rýmy vždy vyhledejte lékaře, předejdete tak vzniku astmatu.

Nosní sprej Nozitix vám přinese okamžitou úlevu tím, že zklidňuje nosní sliznici a zmírňuje otoky. Kombinace přírodních olejů sliznici dokonale hydratuje  a dostatečně ji zvláční. Je možné jej používat pro děti i dospělé od tří let. Nemá žádné vedlejší účinky. Je skvělý také jako preventivní prostředek ve chvíli, kdy cítíte, že na vás “něco leze”. Aplikace je velice jednoduchá, stačí sprej do nosu vstříknout podle potřeby.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter

Promo clanky

SEO odkazy

Napsat komentář