Diffenity stylová trička

Značka Diffenity je novou značkou na českém trhu.  Název se skládá z Different community = DIFFENITY.  V nabídce naleznete volnočasové oblečení, především pánská tričkadámská trička. V průběhu roku 2017 bude sortiment značky rozšířen o mikiny, čepice a další.

Diffenity nadějný startup

Diffenity je také velmi  nadějný start up projekt na hithit.com. Můžete si tak výhodně pořídit například pánská trička s originálním potiskem za výhodnou cenu a přispět tak na rozvoj tohoto projektu. Cílem je vybrat potřebnou částku na výrobu nových střihů a kolekcí triček a také výrobu mikin.

V čem je značka Diffenity jedinečná? Oblečení se vyrábí v limitovaných edicích, z kvalitních materiálů. Design je velmi stylový a nemůže se stát, že na ulici potkáte další dva týpky ve stejném tričku najednou, jako je tomu v případě nákupů oblečení  v obchodních řetězcích.  Každé tričko má na štítku ručně tištěné výrobní číslo, ze kterého snadno zjistíte, kolik kusů se v daném řetězci vyrobilo a kolikátý kousek si zákazník pořídil.

Diffenity originalita a kvalita

Látka použitá na oblečení je vyráběna v  České republice. Látku si na zakázku nechává firma tkát v grámaži  180g/m2, ve 100% bavlně pro pánská trička a ve 160g/m2, 95% bavlna+5% elastan pro dámská trička.

Diffenity je velmi originální značka. Vtipné a zajímavé potisky na tričku zaujmou. Můžete obléci sebe, partnera nebo rovnou celý sportovní tým. Stejná trička už nikdo jiný mít nebude, pokud ano,  tak pouze v omezené edici, třeba na druhém konci republiky. Zakoupit si oblečení můžete v eshopu Diffenity nebo přes startu up na hithit.com, kde je získáte mnohem výhodněji než kdy dříve. Diffenity oblečení v sobě snoubí originalitu, kreativitu, kvalitní český výrobek a jedinečnost. Užijte si radost z každého nového balíčku, který si objednáte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEO odkazy

eKompetence.cz

StyleMag.cz

Napsat komentář