Pro ty, kdo neznají TOP hotel Benecko, stačí pouze konstatovat, že se jedná o nezapomenutelné místo, na kterém si své radovánky užijí nejen děti, ale i dospělí. Vždy se tento hotel pyšnil skvělou kuchyní a dokonalým pohodlím, které uměl svým hostům nastolit. O to smutnější poté bylo zjištění, že své poslední hosty hotel přivítal v roce 2013. Dnes je ale tomu naprosto jinak a hotel opět otevírá své brány v novém kabátě a tak jsem stejně tak jako spousta mých dalších kamarádek neváhala a své dvě děti poslala poznávat krásy tohoto čarovného místa, hned jak to bylo možné ve formě ubytování pro školy v přírodě. Anežka i Tomáš dodnes rádi vzpomínají na to, jak fantastické to na tomto místě bylo a já jen tiše doufám, že mi co možná nejdříve sdělí, že se sem chtějí vydat i se svými rodiči.

Ubytování pro školy je skvělou možností, jak se děti odreagují

Když jsem na internetových stránkách zjistila, že je možnost ubytování pro školy v tomto hotelu reálná, ihned jsem rezervovala dvě místa pro své ratolesti. Poslouchat historky o tom, jak zde maminka dováděla se svými kamarádkami, jako dítě se jim rozhodně nechtělo, a tak jsem jim jen řekla, že na tento výlet nikdy nezapomenou stejně tak, jako já. A měla jsem jako vždy pravdu. Oba dva jsou dodnes plni vzpomínek na toto překrásné místo a pevně věřím tomu, že se v nejbližších letech necháme ubytovat i s celou rodinou a vše pojmem jako rodinou letní dovolenou.

Hotel pro rodiny s dětmi je kouzelným místem

Jako dítě jsem v tomto hotelu byla ubytována pouze se svou třídou. Je ovšem také možné využít hotel pro rodiny s dětmi, respektive ho využít jako místo, kde strávíte skvělou turisticky založenou dovolenou s celou rodinou a to nejen v létě, ale i v zimě, kdy má rovněž toto místo svým návštěvníkům, co nabídnout. Malebná zákoutí tohoto čarokrásného místa si ve svých srdcích uschováte navždy, stejně tak, jako tomu mám já a již nyní se velmi těším na to, až se sem znovu podívám, nyní již ne jako dítě, ale jako maminka.

Napsat komentář