Také stále hledáte, jak nejlépe ušetřit peníze? V dnešní době je to velmi rozumné, neboť se vše pořád zdražuje a příliš utrácet se jistě nevyplácí. Ale musíme si uvědomit, že šetřit určitě neznamená kupovat to nejlevnější. Sice není počáteční investice tak vysoká, ale takové věci většinou nemají dostatečně dlouhou životnost. A co se týče osvětlení, tam musíme počítat ještě s částkou za spotřebovanou energii. Pokud tedy hledáte způsob, jak na osvětlení ušetřit, potom neváhejte číst dále.

Tou nejvýhodnější formou osvětlení jsou žárovky LED, ačkoliv se jedná o žárovky s nejvyšší pořizovací cenou. LED žárovka E27 je díky svému klasickému tvaru, vhodná pro všechna světla, kde jste používali žárovky klasické.

Jaké výhody vlastně přináší LED osvětlení?

  • Nízká povrchová teplota
  • Vysoký výkon, nízká spotřeba
  • Vysoká odolnost proti nárazům, otřesům a vibracím
  • Okamžité rozsvícení do plného výkonu
  • Velmi dlouhá životnost
  • Nulový obsah rtuti a jiných nebezpečných látek
  • Žádné UV, ani infračervené světlo

Jistě Vás napadá, kolik energie tedy můžete s LED žárovkou E27 ušetřit a zda je rozdíl opravdu tak velký. Ujišťujeme Vás, že opravdu je. Jedná se o skutečně nejúspornější zdroj světla v dnešní době. Úspora energie, oproti klasické žárovce, je až neuvěřitelných 90 %.  Přitom dosahuje životnosti až 25 000 hodin a na životnost nemá vliv ani časté rozsvícení a zhasínání. Proto můžete LED žárovku E27 použít opravdu kdekoliv. Kromě toho nenarušuje vzhled ani u starožitných lamp.

S LED osvětlením nešetříte pouze energii, ale také přírodu, neboť nevzniká takové množství odpadu a žárovky neobsahují jedovaté látky.

Chcete-li vědět, kde zakoupit nejlevnější LED žárovky, potom jistě navštivte eshop Lightpark, kde najdete velmi kvalitní žárovky a reflektory, za skutečně skvělé ceny.

 

Napsat komentář