Láká Vás v tomto teplém téměř letním období trávit čím dál tím více času venku a rádi byste si jej zpříjemnili neopakovatelnými zážitky? S jejich výběrem Vám rychle a snadno poradí Firma na zážitky, která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Bungee jumping pro odvážlivé jedince

S notnou dávkou sebezapření si můžete do paměti zapsat letošní léto jako období, kdy jste překonali hranice Vaší odvahy. Bungee jumpingje jako stvořený pro všechny milovníky adrenalinu. Při bungee jumpingu budete přivázáni za kotníky na pružném laně a hlavou dolů seskočíte z mostu. Celý zážitek probíhá pod dohledem zkušených instruktorů a odpovídá veškerým bezpečnostním podmínkám. Svůj původ bungee jumping nachází ve starobylé legendě, která se váže k domorodému kmeni na ostrově Pentecost v souostroví Vanuatu v Melanésii v Jižním Pacifiku. V jedné z legend se praví, že žena prchající před svým zlým manželem vyšplhala na vysoký strom. V jeho výšinách si uvázala ke kotníkům liánu. Muž toužící si chytit vyšplhal za ní nahoru a ona se rozhodla skočit dolů. Zatímco její muž skok dolů nepřežil, ona díky liáně ano. V roce 1970 pak tento skok zvaný bungee jumping vyzkoušel první cizinec. Jmenoval se Kal Müller a byl reportérem National Geographic.

Dopřejte si pocit volnosti v oblacích

Na internetovém portále Firmy na zážitky však najdete také mnohé jiné lákavé zážitky. Chvíle romantiky můžete zažít po boku Vaší drahé polovičky během vyhlídkového letu. Mnohé zamilované páry si oblíbily let balónem. Právě tento zážitek www.firmanazazitky.cz/let-balonem-2 může být skvělou příležitostí k tomu, jak požádat Vaši přítelkyni o ruku. Darovat jej můžete také jako dárek k narozeninám, blížícím se promocím nebo třeba jen tak pro radost. Let balónem Vám umožní z ptačí perspektivy vidět krásy České republiky.

Napsat komentář