Pánské kabáty vizitka každého muže

Máte pánské kabáty v oblibě, pravidelně je nosíte, víte, co vám sluší, nebo teprve hledáte model, který vám báječně sedne? Kabát vám dodá na eleganci, ale i na váženosti, vyberete-li si nějaký decentní. A podle čeho se chystáte vybírat svrchník vy? Podívejme se na některé parametry výběru.

Pánské kabáty

Kabát seženete pro každé roční období. Nosíte-li často oblek, ať už do práce či při jiných příležitostech, budou vás zajímat pánské zimní kabáty. Mít pod bundou oblek je nepřípustné. Vybíráte-li kabát k obleku je zřejmě, že by měl být decentní, spíše tmavší barvy a soustřeďte se také na dostatečnou délku kabátu, aby vám sako nikdy „nevykukovalo“. Chcete-li, aby vám kabát dlouho dobře sloužil, vybírejte z kvalitních materiálů a dávejte si svrchník raději odborně čistit do čistírny.

Pánské podzimní kabáty

Rádi nosíte kabáty? Pak to pro vás nebude oblečení jen na zimu a klidně po něm sáhnete, i když zrovna na sobě oblek nemáte. V obchodech, kamenných i internetových, najdete rozmanité pánské jarní kabáty a pánské podzimní kabáty. Chcete-li toto oblečení na neformální příležitosti, můžete si vybrat krátký kabát, samozřejmě pokud se vám líbí a cítíte se v něm dobře. Možná upřednostníte dlouhý kabát či velikost „něco mezi tím“. Zajímejte se i o materiál, barvu, klopy, uspořádání knoflíků a samozřejmě vás musí kabát zaujmout. Pokud si správně vyberete, může vám dobře sloužit i dlouhá léta.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes

Novinky Zprávy    

tiskové zprávy   

 

Napsat komentář