Bílý rondon totiž odráží světlo. A tak každého nositele alespoň trochu dokáže ochránit před žárem z trouby nebo grilu.

V některých restauracích stále ještě platí, že výše postavený kuchař nosí černé kalhoty, černobílé, kostičkované kalhoty oblékají kuchaři na nižších pozicích. Dodnes je to trend francouzských restaurací. Ono takový šikovný pracovní oděv do kuchyně (kostičkovaný) docela dobře zamaskuje každý důkaz o nehodě u plotny.

Žádejte rondony různých barev

Součástí pracovního oděvu do kuchyně musí být v každém případě zástěra. Taková zástěra by měla ochránit celou dolní část těla včetně bot.

Dnešní doba je jiná než kdysi před lety, kdy se nosila takzvaná uniformita, to znamená, že všichni lidé jedné profese se oblékali stejně. Dnes mohou mít rondony nejen různé barvy, ale také různé střihy. Je to podobné jako u pracovních oděvů pro zdravotníky.

Na barvě záleží, zdaleka nemusí být jen bílá

Tytam jsou doby, kdy kromě bílých zdí, bílých postelí a bílého povlečení byli v bílém i lékaři, zdravotní sestry, pomocný zdravotní personál, laborantky a laboranti. Přestože TOTAL PROTECT s.r.o nabízí oblečení zejména pro takzvané bílé provozy, rozhodně to neznamená i jednoznačně bílou barvu oblečení. Barevné oblečení zdravotníků totiž velmi kladně působí na pacienty. Proto jsou tolik oblíbené i pracovní oděvy Dickies.

A pracovní boty do bílých provozů?

Zdaleka také nejsou pouze bílé. Ať už se jedná o obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé, obuv pro zdravotníky nebo třeba pánské zdravotní pantofle. Tato obuv jednak dobře vypadá a zároveň poskytuje dostatečnou oporu. Z pestré škály obuvi pro zdravotníky a nejen pro ně si na totalprotectwhite.cz určitě vyberete. Ženské nožky v nich budou vypadat moderně a slušivě. Ať už je budete nosit v domácím prostředí nebo na pracovišti.

Napsat komentář