Tak jako každý rok přemýšlíme co darovat na Vánoce své milované polovičce, mamince, či kamarádce.  Mám pro vás pár tipů jaké luxusní dárky pro ženy v podobě dámských parfémů lze darovat a uspět.

Zaměříme se na parfumerii Notino.cz , kde nabízejí velmi luxusní parfémy pro každou ženu, která miluje pohlcení do smysluplných vůní.

 

Krásná lehká vůně

Podle mnoha recenzí boduje velice oblíbená letní toaletní voda Dolce & Gabbana Light Blue. Svou energií a jedinečností se hodí pro každou věkovou kategorii. Jeho příjemná a nevtíravá vůně vydrží až několik hodin. Vůně je vhodná především do teplých letních dní. Dolce & Gabbana, známá italská značka, která kromě oblečení, kabelek nebo bot nemohla opomenout ani jeden z nejdůležitějších doplňků, tedy vůně. Vybrat si také můžete z různých variant. Například toaletní voda Dolce & Gabbana Light Blue 50ml nyní naleznete na eshopu za velmi výhodnou cenu.

 

Šarm, luxus a hravá elegance

Další velmi oblíbenou dámskou vůní je DKNY Women Energizing 2011, která je určena pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Složením vůní z citrusů, orchideje a břízy bude darovaná okouzlující nejen ve večerní společnosti, ale i mezi přáteli. Modní značka DKNY se inspiruje energií New Yorku.Založila ji Donna Karan, americká módní návrhářka.  Nekonečné možnosti vůní od této značky naleznete na eshopu.  Vyzkoušejte parfémy DKNY a načerpejte energii nejživějšího města světa i vy. Doporučuji dámskou parfémovanou vodu DKNY Women Energizing 2011 100 ml za akční cenu. Proto neváhejte obdarovat svoji lásku krásným vánočním dárkem, který nejen velmi ocení, ale také svůj nový parfém bude každý den milovat.

Napsat komentář