Řešení, které vyžaduje jen několik minut strávených u počítače. Proč dnes ještě chodit na pobočku?

Malé úvěry jsou dnes hodně oblíbené a jistě není divu, protože nabízí dostupnost napříč širokým spektrem žadatelů, zajímavé úrokové sazby, a především pak rychlost, díky níž budou peníze na účtu už během krátké chvíle. V životě přicházejí nenadálé situace, které je třeba – někdy okamžitě – řešit. A k řešení jsou nezřídka nutné i peníze, jichž se bohužel nedostává, nejen v době, kdy zbývá do termínu výplaty ještě několik dnů. Naštěstí je tu pomocná ruka v podobě nebankovní půjčky, díky níž bude ještě dnes večer po starostech. 

Minimum osobních údajů aneb velmi krátká žádost

Dnes už vše funguje velmi jednoduše, žádný ručitel ani dlouhé papírování, zapotřebí bude jen několik minut vašeho volného času. Půjčku si můžete sjednat i během polední pauzy v práci nebo během večerního odpočinku, záleží, co vám bude více vyhovovat. Výhodná půjčka dává šanci všem, kteří nemohou stihnout klasickou otevírací dobu kamenných poboček bank kvůli časově náročnému zaměstnání nebo práci ve směnném provozu. Protože žádost může být odeslána kdykoliv během dne, k počítači si můžete sednout ráno, v poledne i později večer, záleží jen na tom, kolik času zrovna teď máte. A nemusíte současně nikam spěchat, nečekají vás fronty, nepříjemné pohledy, dlouhé jednání s makléři a podobné věci. 

Bez otázek a dlouhého čekání, pestrá paleta možností

Bezúčelový charakter je samozřejmost, takže rozhodně nebudete muset zdůvodňovat, proč půjčku vůbec chcete. Sbírat účtenky, doklady, výpisy z účtu dokazující použití finanční hotovosti přesně na ten či onen účel – takové věci nejsou na dnešním trhu vůbec obvyklé. Nakonec, nebyl by to opravdu velký zásah do soukromí? Nedělejte si přece vrásky, dnešní půjčky už fungují úplně jinak – dovolenou si kvůli jejich sjednávání rozhodně brát nemusíte. Spěcháte na peníze? S tím se přece počítá, dočkáte se jich během patnácti minut od schválení žádosti, takže už možná bude lepší vykročit směrem k vašemu nejbližšímu bankomatu vybrat potřebnou peněžní sumu na nákup potravin nebo zaplacení důležitých složenek. Kolik že si vlastně můžete půjčit a na jak dlouho? 

  • Tisícovku nebo patnáct tisíc korun. A vlastně libovolnou sumu mezi těmito dvěma variantami. 
  • Jeden, dva, tři nebo i čtyři týdny. Čtveřice variant, která vám umožní komfortní rozhodování. 
  • V případě potřeby je možné splátkový kalendář ještě posunout, a to až o další čtyři týdny! 

Férová a věcná domluva je prioritou, takže půjčka 10000 nebude nijak zdlouhavá záležitost. Hmotná zástava nemá u takovýchto částek vůbec žádný smysl a administrativa s ní spojená by zájemce o půjčku vlastně ihned odeslala k jinému poskytovateli, který podobnou věc nevyžaduje. I tady je totiž silná konkurence, díky které se klientům vychází stále více vstříc! 

Poplatky předem? V nebankovním sektoru mimo hru 

Vyžaduje se snad určitá platba dopředu, jako poplatek za zprostředkování žádosti o půjčku? Vůbec ne, tyhle věci jsou na dnešním trhu zcela nepatřičné a nesetkáte se s nimi snad vůbec nikde. Proč také, že? Zkracování vzdáleností a stále nižší míra administrativy je hodně důležitá. A mimochodem, když si půjčujete peníze, vše si pečlivě promyslete – aneb, opravdu nebude splátkový kalendář dělat nejmenší problém? V případě, že jste na vážkách, raději se ještě poraďte s rodinou. Možná nebude nutné sjednávat půjčku v původně rozmýšlené výši, možná od svého původního úmyslu upustíte. V každém případě, půjčka musí být dobrým přítelem pro těžké chvilky – nesmí se stát problémem na dlouhé roky dopředu kvůli dluhové pasti. 

Napsat komentář