Prezentovat se vizuálně nebo raději mluveným slovem? Pokud máte firmu, tak jistě víte, že formy reklamy je nutné vzájemně doplňovat. Ať už se chystáte na výstavu svých produktů nebo chcete uspořádat nějakou akci dlouhodobějšího charakteru, doporučujeme vám pro to využít jednoduché výstavní panely či stojany (nebo jejich kombinace), které perfektně plní svůj účel.

Kde si výstavní panely objednat

Společnost A-TechService, která je specialistou na prezentační a ozvučovací techniku, nabízí také pronájem výstavních panelů a stojanů. Ty vám její pracovníci dovezou až na místo akce a nainstalují je přesně na základě vašich požadavků.

Panely nabízí hned ve dvou formátech – tím prvním je čtverec o rozměrech 100×100 cm a druhým pak obdélník 100×200 cm. Oba jsou ideálním nástrojem pro vaši prezentaci. Neváhejte tyto služby vyzkoušet a výrazně ušetřit v porovnání s konkurenčními nabídkami nebo i s možností koupě výstavních panelů.

Obecně se výstavní panely považují za perfektní formu prezentace, protože představují takové větší plakáty. Hodí se nejen na různé prodejní akce, kde pomocí nich prezentujete nabídku svých produktů, ale mohou stát i samostatně, kdy mají stejně velký efekt jako kterékoliv jiné reklamní plakáty. Lze je využít nejen na prezentaci letáků či článků, ale třeba i na fotografie. Jsou perfektním doplňkem i k video projekci, kterou rovněž v A-TechService nabízejí.

Nabízejte své produkty tou nejefektivnější cestou

Na webu a-techservice.cz naleznete fotogalerii s konkrétními tipy na rozmístění panelů a stojanů, díky kterým si můžete udělat lepší představu o tom, co vše vám mohou přinést. Záleží samozřejmě na jejich tématice, která může buď pouze informovat, nebo vytvářet prostředí pro diskuzi. Z panelů si hravě vytvoříte celou sérii. Ve společnosti A-TechService už potěšili přes 3600 klientů a vy se tak dnes můžete zařadit mezi ně.

Napsat komentář