Investoři často stojí na křižovatce svého rozhodnutí, zda vkročí do světa investic zlata nebo stříbra. Přestože se ceny obou drahých kovů vyvíjejí většinou podobně, je zajímavé sledovat pravidelně grafy rozdílů ve vývoji cen. Při rozhodování se řiďte také faktorem poměr ceny zlata a stříbra.

Ceny zlata

Grafy Zlato

Aktuální vývoj a grafy ceny zlata a stříbra v Kč vám poskytuje GrafyCenyZlata.cz ve spolupráci se StribroInvest.cz. Naleznete zde nejen české grafy ceny zlata pro různé časové úseky, ale také vývoj ceny zlata v porovnání se stříbrem, vývoj poměru ceny těchto dvou drahých kovů, dokonce také graf těžby zlata.

Pro vizualizaci vývoje cen zlata v čase jsou grafy velmi užitečným nástrojem. Díky nim je možné vytvořit modely cen zlata bez přebytečných informací. Následně je možné grafy ceny zlata analyzovat a je tak možné vytvořit přesnou predikci ceny zlata, která se však výrazně liší podle matematického modelu.

Grafy zlata a stříbra

Jaké jsou ceny kila zlata nebo unce zlata odvodíte z aktuální ceny zlata a stříbra, kterou najdete na výše zmíněném webu, v diskuzním fóru o investičním zlatu a stříbru, zde také naleznete nezkreslené informace o investování do zlata a stříbra.

Celosvětová produkce zlata

Na burze, tedy v místě, kde se střetává nabídka s poptávkou, se také odehrává celkový vývoj ceny. Vliv má na to i těžba zlata. Všímejte si grafů, které zachycují aktuální vývoj ceny zlata. Často se ceny zlata mění každou vteřinu, mění se podle aktuálních obchodů i podle politické situace. Nyní je vhodný čas nakupovat komodity, sledujte pravidelně aktuální dění na burze, k dispozici vám budou neustále grafy, kde najdete vývoj cen nejen za posledních 72 hodin, ale také za poslední měsíce či dokonce roky, můžete srovnávat a udělat si vlastní analýzu a na diskuzním fóru se můžete inspirovat radami či nasbírat nové zkušenosti ohledně investic zlata. Nepromarněte svou šanci a vplujte do světa komodit s nadhledem.

Napsat komentář