Nevšední zážitek a dlouhé minuty, kdy budete obdivovat každý metr krajiny, co ubíhá pod vámi. Takové odpoledne vás čeká, když se rozhodnete podniknout něco netradičního. Vypravíte se stovky metrů nad zem ve vyhlídkovém letu vrtulníkem. Půlhodinu, hodinu nebo hodinu a půl se necháte unášet v oblacích.

Vrtulník vám představí výšiny

Vrtulník je skvělý dopravní prostředek, protože je schopný rychlé přepravy a neomezují jej kolony. Mnohem méně se ale ví, že je to také výborný společník na vyhlídkové lety. Let vrtulníkem vám dává možnost, jak si prohlédnout nádhernou krajinu i zajímavou městskou zástavbu.

Pohybovat se budete pár set metrů nad zemí, abyste měli ten nejlepší rozhled po celou dobu letu. Prosklená kabina vašeho průvodce, vrtulníku Robinson R44, vám ukáže nejen svět pod vámi, ale i šíři vzdušného prostoru až k horizontu. Čeká vás zážitek plný napětí i romantiky.

Blízké okolí, jak jej neznáte

Milé letiště v Letňanech vás nechá nastoupit do kabiny pro tři cestující a vezme vás na prohlídku Klánovického lesa a Říčan. Také se můžete vypravit do Brandýsa nad Labem a prohlédnout si jezero Lhota. Krásně vypadá i vodní nádrž Hostivař nebo oblíbený cíl výletů, zámek Průhonice. Lety vrtulníkem Praha vám během půlhodiny ukáží, v jak krásném městě žijete. Máte ale i možnost podniknout mnohem delší vzdušnou výpravu. Na trasách, co trvají hodinu nebo i déle si prohlédnete perly kraje.

Nechte se okouzlit ve dvou

Soukromý let vrtulníkem je možné dohodnout i podle vašich představ. Můžete navštívit vzdálenější místa naší republiky nebo se třeba vypravit i do některého Evropského města. Oblíbené jsou prohlídky míst, které se váží ke společným vzpomínkám. Byl by to jistě úchvatný dárek k výročí nebo k narozeninám. Nemyslíte? Datujte zážitek a prožijte společně neopakovatelné momenty.

Napsat komentář