Máte sedavé zaměstnání a trápí Vás často po práci bolesti zad? Pokud ano, měli byste se pořádně zaměřit na to, na čem sedíte. Třeba jste si s výběrem toho správného kancelářského křesla příliš hlavu nelámali a vybírali jste spíše podle vzhledu a ceny. Stejně jako snad u všeho zboží, i tady platí, že není křeslo, jako křeslo. Kvalitní křeslo kancelářské musí splňovat několik požadavků, aby se dalo říci, že Vám poskytne nejen pohodlné, ale také zdravé sezení.

A o jaké požadavky jde? V první řadě je to rozhodně anatomický tvar sedáku. Ten musí být také dostatečně široký, aby se Váha mohla rozprostřít a nikde Vás nic netlačilo a také nesmí být ani příliš tvrdý, ani měkký. Výhodou křesel kancelářských, oproti kancelářským židlím, je jejich schopnost polohování. Mezi další důležité požadavky patří nastavitelná výška sedáku. Nastavitelné područky jsou výhodou, která nám pomůže předcházet vzniku tenisového lokte. Otáčení křesla o 360°je skvělé pro pohodlný pohyb okolo kancelářského stolu. Stejně tak i kolečka na podvozku. Co se týče podvozku, u toho je velmi důležitá pevnost a stabilita, neboť musí odolávat několika hodinové zátěži.

Jestliže jste se rozhodli investovat do kvalitního křesla kancelářského, které bude splňovat všechny výše uvedené požadavky, v tom případě pro Vás máme skvělou nabídku. Přinášíme Vám široký výběr křesel kancelářských i kancelářských židlí. A kromě širokého výběru Vám přinášíme ještě další výhody:

  • Dopravu zdarma
  • Záruku 7 let
  • Zboží skladem – velmi rychlé dodání
  • Báječné ceny

Ačkoliv jsou naše ceny již tak velmi příznivé, k spokojenosti našich zákazníků nabízíme ještě mnoho slevových akcí, jako je například velmi oblíbená 1+1 zdarma, kdy máte možnost získat dvě kancelářská křesla či židle za cenu jednoho.

 

2 thoughts on “Zatočte s bolestmi zad díky kvalitnímu kancelářskému křeslu

Napsat komentář