Jak na černé tečky- maska Pilaten

Trpíte na černé tečky či akné a neustále se Vám nedaří tohoto problému zbavit? Máme pro Vás novinku, masku na obličej Pilaten. U nás ještě málo známý zázrak na pleť ve formě slupovací masky, která skvěle působí v boji proti černým tečkám a dalším nečistotám pleti. Zmiňovaná maska obsahuje složky, které jsou pro naši pleť vhodné a prospěšné, zejména pak bambusové neboli aktivní uhlí. Díky tomuto obsahu se pleť zbavuje černých teček, ale i odumřelých buněk či samostatného akné. Maska navíc obsahuje také extrakt z rozmarýnu, takže její vůně je velmi příjemná a nevtíravá. Látky v této masce jsou přírodní, proto se nemusíme bát masku použít i na citlivější či suchou pleť.

T-zóna

Použití masky je doporučováno zejména na T-zónu, tedy čelo, včetně nosu a jeho okolí. Masku ovšem můžeme použít i na celý obličej či jen na konkrétní problémová místa. Dostupná je ve formě tubiček nebo sáčků sloužící pro jednu aplikaci, což je žádoucí v případě, že chcete tuto masku nejdříve vyzkoušet. Naopak obsah v tubičce je větší a praktičtější. Plusem je její uzavíratelnost, přenositelnost například v kabelce během cestování a její aplikace je snadnější než ze sáčku, kdy se můžeme více zašpinit.

Pleť a výživa

Před aplikací masky můžeme pro ještě lepší efekt absolvovat teplou koupel, abychom pleť co nejvhodněji na masku připravili. Díky teplé lázni se pleť uvolní a naše póry se rozšíří. Před aplikací se samozřejmě doporučuje mít pleť odlíčenou. Tento produkt můžeme nanášet buď štětcem, anebo prsty. Samotnými prsty je to podle mého názoru lepší, jelikož naneseme potřebnou vrstvu, což se štětcem moc nedá. Maska je tmavě černá a po jejím nanesení zasychá. Má hladký a lesklý finiš. Při nanášení a i následném slupování masky postupujeme pečlivě a opatrně. Dáváme pozor, abychom masku nenanesli na vlasy, což by při jejím sundávání mohlo být nepříjemné. Masku necháváme působit 15 až 20 minut. Během této doby sami poznáte, kdy je maska připravená na sloupnutí a můžete se o to pokusit již dříve. Záleží na Vašich pocitech. Během působení masky je vhodné nemluvit, nejíst a nepít, abychom nezapojovali mimické svaly obličeje. Při sundávání masky postupujeme vždy od spodní části obličeje směrem nahoru, tedy k čelu. Samotné sundání může v obličeji způsobit pocity tahu. Efekt je viditelný. Maska zachytí během sundávání veškeré nečistoty a vyčistí naše póry. Výsledkem je nám pak jemná a čistá pleť bez nedokonalostí. Během tohoto procesu se pleť patřičně prokrví a díky tomu je po aplikaci hladká a rozzářená. Doporučené používání je 2x týdně, pro jemnější pleť bych zvolila použití 1x týdně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressMedia

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Napsat komentář