Nevíte, kam na zimní prodloužený víkend a přitom byste něco netradičního? Nechejte se rozmazlovat těmi nejkvalitnějšími wellness službami a pochutnejte si zároveň na nejlahodnějších pochoutkách připravených těmi nejlepšími kuchaři. Právě to totiž můžete prožít během pár dní díky společnosti Allegria. Váš vytoužený zážitek jistě lehce najdete zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/.

Kam za odpočinkem ve dvou?

Romantické pobyty pro dva jsou skvělou příležitostí, jak nejen zapomenout na každodenní starosti a odpočinout si nejrůznějších povinností, ale také strávit poklidné chvíle v blízkosti Vaší drahé polovičky. Přes pracovní týden díky pracovnímu vytížení, péči o děti i domácnostem zapomínáme na pár minut popovídání si s těmi, na nichž nám skutečně záleží. Jen si v hlavě přehrajte Váš obvyklý den, ráno nachystáte děti do školy či školky, pospícháte do zaměstnání, odpoledne vyzvednout děti z kroužků, napsat domácí úkoly, nachystat večeři a nakonec uložit děti do postele. Samou únavou usínáte, aniž byste se zeptala svého partnera, jaký měl vlastně den. Wellness pro dvaVás tak oba může vytrhnout z každodenního stereotypu a nabídnout opět po čase prostor jen pro vás dva.

Kouzelné okamžiky během jednoho víkendu

Během pobytu pro dva se můžete nechat operovávat a nabrat novou energii. Romantika v penzionu v Polích či relaxace v římských lázních pro dva ve Špindlerově Mlýně si můžete užít stejně náramně, jako když vám oběma bylo dvacet. V portfoliu Firmy na zážitky objevíte vouchery například na luxusní wellness den v centru Prahy, detoxikační zábal, odpočinek v pivních lázních či ajurvédskou masáž bylinkovými pytlíčky. Všechny tyto zážitky a mnohé další můžete věnovat pod vánoční stromeček také někomu z Vaší rodiny.