Chystáte se organizovat sportovní akci a jde vám především o to, zpestřit ji nezapomenutelným zážitkem? Překvapte své kolegy a navlékněte je do body zorbingových koulí. Tyto koule včetně hřiště si můžete objednat u agentury happytimes.cz, která se ráda ujme i celého klání. Kromě fotbalu v nafukovacích koulích (zorbing fotbal) má připraveny scénáře dalších her, které určitě nadchnou velké i malé sportovní nadšence.

V případě, že se chystáte uspořádat firemní event, rozhodně byste měli tuto akci zpestřit něčím opravdu záživný, něčím, co upoutá pozornost a udělá z vašeho eventu opravdovou událost. Vsaďte na fotbal v koulích! Rozhodně upoutá pozornost a pobaví jak samotné hráče, tak i všechny jejich povzbuzovatele a diváky. Body zorbing si můžete objednat u agentury happytimes.cz.

Vyzkoušejte zábavné atrakce pro nejmenší – vyzkoušejte nafukovací atrakce

Chystáte program pro dospělé i děti a rádi byste ho obohatili o zábavné atrakce pro nejmenší? Volte nafukovací atrakce – třeba skákací hrad pro děti, různé druhy trampolín a další. Pokud se rozhodnete oslovit agenturu happytimes.cz, nejen že vám nabídne nafukovací atrakce pronájem a zapůjčí vše potřebné, ale veškeré nafukovací atrakce vám také nainstaluje. Na vás pouze je, vybrat si, co se vám nejvíce hodí a líbí.

Proč utrácet za věci, které potřebujete jen čas od času!

I tak můžete mít na své akci nafukovací atrakce. Pronájem skákacích hradů pro děti, například skákací hrad Praha, a dalších nafukovacích atrakcí poskytne spoustu zábavy v interiéru i exteriéru. Můžete si vybírat z malých i velkých skákacích hradů pro děti. Můžete si vybírat nafukovací atrakce, které budou doplněny skluzavkami a dalšími prvky, na kterých se děti bezpečně, ale dosyta vyřádí.

Napsat komentář