Ačkoliv se peněženka může zdát nedůležitá, je potřeba ji nepodceňovat. Každá žena, která se svou peněženkou není spokojená, vám může dát za pravdu. Ošoupané rohy, nevypratelné fleky nebo nevhodný potisk vám u vašeho protějšku na rande moc nepřidají. A i když k tomu nejspíš nedojde na prvním rande, brzy přijde den, kdy před svým vyvoleným budete muset vytáhnout peněženku a zaplatit. Je tedy na místě vybrat si dámskou koženou peněženku, za kterou se nebudete stydět.

Elegantní vzhled

Zapomeňte na výrazné barevné potisky, ty vaší image moc nepřidají a hodí se maximálně pro dospívající dívky. Pokud však po nějakém opravdu toužíte, sáhněte po nějakém uměřeném vzoru, jako jsou například květy nebo proužky. Větší službu vám ale udělá jednobarevná peněženka elegantní barvy. Vybírejte si takovou barvu, která se vám bude hodit k více outfitům, sázkou na jistotu tak může být černá nebo bílá, velmi oblíbená je i červená kožená peněženka, která podtrhne vaši ženskost. Snadno se tak vaše peněženka stane i krásným módním doplňkem. A proč sáhnout po kožené peněžence? Důvod je jednoduchý, kůže skvěle vypadá a i když může být její pořizovací cena dražší, mnohonásobně se vám vyplatí, protože vám kožená peněženka vydrží celé roky.

Všechno pěkně pohromadě

Při výběru dámské kožené peněženky dbejte také na správnou velikost. Zásadní je, aby se vám do peněženky vešlo všechno potřebné a abyste měla kam peněženku dát. Máte speciální pouzdro na platební či věrnostní karty a vizitky? Pak vám bude stačit peněženka menší. Díky velké peněžence zase budete mít všechno na jednom místě a už se vám nestane, že doma zapomenete lístek na hromadnou dopravu. Větší peněženky jsou tedy praktičtější, zaberou však v kabelce více místa. Ale víte, co se říká, dámské kabelky jsou nafukovací a místa je v nich vždycky dost.

Ať už si vyberete jakoukoliv peněženku, je důležité, abyste s ní byly spokojené. Je hezké, když je peněženka elegantní, ale když nijak neodráží vaši osobnost, může to trochu působit jako pěst na oko. Proto vybírejte hlavně srdcem a vyberte si takovou peněženku, která vám bude dělat radost.

Napsat komentář