V současné době působí na trhu veliké množství přepravních firem. Přeprava zásilek není ale rozhodně ničím jednoduchým, jsou potřeba zkušenosti a bohatá praxe. Právě tím disponuje společnost Emons, kterou lze považovat za jednoho z nejlepších poskytovatelů přepravních služeb v České republice. Pokud tedy Vaše firma hodlá posílat nějaké zásilky, kontejnery nebo třeba palety, tak by se měla určitě spolehnout právě na tyto profesionály, kteří se dokážou postarat o ničím nekomplikovanou a rychlou přepravu.

Jednoduché od začátku až do konce

Jak si tyto přepravní služby objednat? Není potřeba kamkoliv volat nebo něco složitě vyřizovat, stačí využít online formulář nebo dané služby objednat prostřednictvím emailu. Po vytvoření objednávky je nutné připravit balíky na cestu, proto dbejte na jejich správné zabalení. Určitě totiž chcete, aby byla přeprava zásilek co nejbezpečnější a aby nedošlo po cestě k nechtěnému porušení. Jakmile bude vše hotové, tak si pro zásilky do Vaší firmy přijede kurýr, který s Vámi všechno vyřídí. Právě v tomto bodě Vaše veškeré starosti končí, o vše se již postará Emons spedice. Jak to s Vaším balíkem vypadá, můžete sledovat pomocí funkce sledování zásilek.

Mějte všechno pod kontrolou

Funkce sledování zásilek je velmi praktická, a to z toho důvodu, že Vám umožňuje mít přehled o svých balících i přesto, že jsou třeba již dávno na cestě. Budete moci kontrolovat jejich posun a přesvědčovat se o tom, že jde všechno tak, jak má. Sledování zásilek Vám tedy přidá na klidu a zároveň Vám dokáže, že Emons jsou opravdoví profesionálové.

Proč přeprava zásilek od Emons Spedice?

  • Vnitrostátní i mezinárodní přeprava
  • Přeprava zásilek, nadměrných balíků, europalet, jednocestných palet a kontejnerů
  • Služby dostupné zcela každé firmě
  • Letecká, kamionová a námořní přeprava

 

Napsat komentář