V dnešní době to už tak nějak k sobě patří. Každý úspěšnější manažer nosí hodinky jako značku svého úspěchu. Hodinky jej tak nějak reprezentují. Ale jaké hodinky si ideálně vybrat? Kolik do nich investovat? To je otázka na kterou Vám dá odpověď málokdo.

 

Hodinky pro manažery

 

Jde o to, že každý manažer preferuje něco jiného. Při výběru hodinek nekoukáme až tak na kvalitu, která je samozřejmě důležitá, ale na vzhled. Někdo preferuje klasické, staromódní, „dědečkovské“ hodinky s velmi jednoduchým designem, koženým páskem a ručně skládaným motorkem, který pohání tyto hodinky. Dále tady máme novodobější styl hodinek, rovněž jednoduchý, ale novodobý. Příkladem jsou hodinky Casio Wave Ceptor Solar. Jsou to klasické kulaté hodinky s jednoduchým designem. Materiál náramku i pouzdra je nerezová ocel, takže působí na první pohled velmi elegantně. Největší výhodou je, že fungují na baterii se solárním dobíjením, takže prakticky neřešíte to, jestli se Vám někdy zastaví nebo ne. Ciferník je jak analogový, tak dialogový a mají vše co hodinky v dnešní době mají mít. Ještě k tomu 3-letou záruku. Cena těchto hodinek se pohybuje okolo 7 tisíc korun. No a pak tady máme tzv. Chrony. Tyhlety Chronography jsou už trošičku dražší, jejich cena je okolo těch 12 – 17 tisíc korun. Zde uvedu například hodinky PRIM Dakar 2016. PRIM je česká top značka vyrábějící hodinky už nějakou tu dobu. Každopádně tento model aktuálně stojí 11 900 Kč a řekněme, že je to ta TOP kvalita. Safírové sklíčko, kožený řemínek a quartzová baterie jsou jedny z těch nejlepších věcí co můžete za tuto cenu dostat. Jsou vyrobeny z oceli s PVD úpravou a jsou prakticky nezničitelné. Každopádně za takovouto kvalitu si již zaplatíte.

Jaký druh manažera budete vy? Dáte na starou osvědčenou klasiku, inovaci klasiky nebo půjdete do extrému a koupíte si Chrona?

Napsat komentář