Pánské svetry do véčka

Svetry nosíme nejen v zimě, ale v kterémkoliv ročním období, je-li chladněji. Pro svetr tedy saháme po celý rok, a proto je vhodné mít rozmanité oblečení pro každou příležitost i pro každou teplotu. Máte jich dostatek, nebo byste si rádi pořídili nějaké nové pánské svetry? Na výběr máte z rozmanitých typů. Najděte si ten svůj.

Pánské pulovry

Mnozí muži nedají dopustit na pánské pulovry. Jsou to pěkné svetry, které je možné vzít si na sebe na večeři, do baru či na mnohá další místa. Pulovry jsou elegantní, ale zároveň se hodí i na volný čas. Svetry také můžeme dělit podle toho, jaký mají výstřih. V zimě spíše oceníte svetry ke krku nebo dokonce rolák, pro teplejší období se zase více hodí pánské svetry do véčka. Pokud je na vás „véčko“ moc velký výstřih, pořiďte si svetr s kulatým výstřihem blíže ke krku.

Žena

Svetry si vybíráme i podle materiálu a v neposlední řadě zvažte i to, zda upřednostňujete svetry, které se oblékají přes hlavu, či máte-li raději svetry na zapínání. Pokud se vám více zamlouvá druhá varianta, máte na výběr pánské svetry na knoflíky či pánské svetry se zipem. Obě možnosti se vyrábí v různých variantách. Obvykle však platí, že svetry na zip jsou spíše sportovnějšího ražení a svetry na knoflík vypadají elegantněji. A co vy? Už se vám rýsuje budoucí podoba vašeho nového svetru?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio

Zprávycz.cz

 

 

Napsat komentář