Bez kabelky se neobejde žádná žena. Vybrat si vhodnou kabelku, kterou sladíte se svým outfitem není nic jednoduchého. Kabelka by měla být vhodnou investicí do vašeho šatníku. Kvalitní kabelky jsou nadčasové a vydrží vám po dlouhá léta.

Nepodceňujte dobré kabelky

Češky dobré kabelky podceňují a berou je pouze jako doplněk svého outfitu. Pokud nechcete kupovat sezónní trendy, investujte do klasické kabelky, která bude vaší celoživotní záležitostí. Při výběru kabelky je důležité její zpracování, kvalita a styl. Při výběru zvažte tyto parametry:

  • kam budete kabelku nosit
  • jakou potřebuji velikost
  • k jakému stylu oblečení ji budu nosit
  • jaké mám základní a nejčastější barvy v šatníku
  • bude celoroční či pouze na sezónu

 

Kabelky jsou doplňkem oblečení, musí být tedy nevtíravé, elegantní, má ladit tón v tónu. Vždy má rozjasnit náš outfit, zkuste k černému kostýmu například fialovou kabelku, máte-li ráda extravaganci, vyzkoušejte například platinové či zlaté odstíny. V zimě se nebojte odstínů jako je bordó, karamelová, béžová či mentolově zelená. V létě na vaši pleti vynikne tyrkysová, azurová či žlutá kabelka.

Dámské kabelky a batohy

Je vhodné si pořídit několik kabelek v různých provedeních – černá, hnědá, béžová či smetanová,  šedá jako základ, pak neutrální typy kabelky – odstíny zlato, stříbro, platina a také v doplňkových barvách jako je červená, zelená, žlutá, meruňková, apod.

Chcete-li být za módní ikonu, nenoste kabelku na rameni, ale v ruce. Ačkoliv jde o mírně nepraktické řešení. Můžete si pořídit kabelku s úchopem do ruky i prodlouženým uchem, kterou můžete nosit v ruce či na rameni. Velké kabelky se hodí do práce, na cesty, malé kabelky do divadla, na společenskou akci. Do kabelky by se vám měly vejít klíče, mobil, kapesníky, rtěnka a doklady. Do té pracovní také diář a ideálně notebook. A nebo zkuste batoh. Ani kvalitní skate batoh není k zahození.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

tiskové zprávy      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Napsat komentář