Dávno jsou pryč ty doby, kdy jen dámy vybíraly oblečení s ohledem na módu, na to, jak v něm vypadají a jak se hodí k ostatnímu oblečení. Muži také chtějí být moderní a dbají o svůj vzhled. Některé „kusy“ oděvů se jim vybírají lépe, jiné hůře. A jak jste na tom s výběrem pánských svetrů? Máte jich ve své skříni dostatek, nebo když přijde chladnější období, máte jen několik málo svetrů, u kterých navíc cítíte, že už nejsou tím pravým ořechovým? Pak přišla ta správná doba na jejich obměnu.

Skvělé pánské svetry na zip

Oděvní průmysl vám dává na výběr z mnoho různých typů svetrů. Vybírejte je podle svého vkusu, ale i postavy, příležitosti, na které je potřebujete, případně dalších aspektů. Nejdříve si rozmyslete, jestli chcete svetr přes hlavu nebo na zapínání. Rozhodli jste se pro svetr na zapínání? Jednou z možností jsou pánské svetry na knoflíky. Nepředstavujte si však typické nemoderní svetry, které dříve nosili spíše starší pánové. V poslední době jsou oblíbené propínací svetry na knoflíky, které vypadají velmi zajímavé a rozhodně jsou v módě. Druhým typem oděvů na zapínání jsou pánské svetry na zip. Ty volí spíše sportovněji založení muži.

Pánské svetry

Upřednostňujete svetry, které se nerozepínají? I tak máte široké možnosti výběru. Takové svetry se liší třeba výstřihem. V zimě oceníte roláky. Kulaté výstřihy jsou zase vhodné pro muže, kteří nosí více košile, a na moderně založených, spíše štíhlých, mužích také vypadají pěkně pánské svetry do véčka. Není to zrovna typ svetru, který byste si oblíbili? A co typický pánský pulovr? Má univerzální možnosti využití. Hodí se na volný čas, ale i jako součást společenského oděvu. Rozhodujete i to, jakou barvu si vyberete.

 

 

Napsat komentář