Obrazy představují příjemný doplněk do domácnosti, který celý prostor zútulní a dodá mu šmrnc. Vzhledem k tomu, že se doma chceme cítit příjemně, se obklopujeme jen takovými věcmi, které v nás ony líbivé pocity vyvolají. Ne každý obraz je tedy vhodným kandidátem za zavěšení u vás doma. Jestliže máte na půdě nebo ve sklepě schovaný obraz po babičce, který je vám líto vyhodit, ale zároveň si jej nechcete doma vystavit, vsaďte na In In. Je to ideální příležitost, díky které se zbavíte nechtěného obrazu a zároveň tak uděláte někomu radost.

 

Prodej obrazů

Prodej obrazů udělá radost nejen vám

Možná si říkáte, že obraz schovávající se na půdě, nemůže nikoho zaujmout. Opak ale může být pravdou a prodej obrazů toho může být jasným důkazem. Skutečnost, že se dílo nelíbí vám, ještě neznamená, že se nebude líbit někomu dalšímu. Jestliže se chcete zbavit nechtěného obrazu, ale nechcete jej vyhodit do popelnice, nechte někoho dalšího, ať z něho má radost. Prodeje obrazů probíhají v galeriích, kam si můžete vyrazit nejen za touto zkušeností. V galerii je pro vás připraven pestrý program a především spousta nádherných děl významných autorů, které rozhodně stojí za pozornost.

Listopadová akce pro celou rodinu

Již nyní v listopadu můžete navštívit Galerii Praha, která pro vás připravila rozmanitý program – ideální nápad, jak s rodinou strávit podzimní odpoledne. Od začátku listopadu probíhá v galerii předaukční výstava dech beroucích děl. Jestliže nemáte jiné plány, vyrazte se do galerie podívat. V tichosti a se zájmem si prohlédněte všechny obrazy a nechte na sebe skrze plátna promluvit vize a cíle jejich autorů. Závěrem této předaukční výstavy bude aukce obrazů, kde si sběratelé budou moci vybírat mezi úctyhodným počtem více jak 450. děl.

Galerie Kodl

Národní  7,Praha 1,110 00

tel: +420 251 512 728

e-mail: galerie@galeriekodl.cz

web:  www.galeriekodl.cz

 

Napsat komentář