Prodej obrazů není jen událostí, na které se to hemží zajímavými díly, ale rovněž i chvílemi plnými poznání nových lidí a navázání zajímavých kontaktů. Jestliže máte doma obraz či obrazy, které bez povšimnutí tráví veškerý čas někde v koutě sklepa nebo na půdě, pak je vezměte a nabídněte k prodeji. Uděláte tak dobrý skutek a zároveň si i doma uděláte pořádek. Prodej obrazů je velice oblíbenou událostí, které se často účastní přátelští lidé s vidinou příjemně stráveného času a možná i příležitosti rozšířit svou sbírku o další zajímavý kousek.

 

 

Prodej obrazů

Prodej obrazů, aneb příjemné dva v jednom!

tiskové zprávyslouží k tomu, abyste se mohli důstojným způsobem zbavit obrazu či obrazů, ve kterých jste nenašli zalíbení. Možná jste takové dílo dostali od babičky, možná bylo součástí dědického řízení, možná jste koupili starší chalupu, jejíž součástí bylo i několik obrazů. Vyhodit je jen tak k popelnici není ten nejlepší nápad a navíc by to mohla být škoda. Dílo, které se nelíbí vám, totiž může učarovat někomu jinému, komu udělá obrovskou radost.

Prodej obrazů – kam vyrazit?

Prodej obrazů pravidelně probíhá v Galerii Praha, kam můžete vyrazit i s obrazy. Na tomto místě potkáte spoustu lidí, kteří sem přišli se tejným účelem jako vy. Nabídněte obraz k prodeji a těšte se z toho, že si jej někdo koupí a odnese s sebou domů, čímž rozšíří svou sbírku. Uvidíte, že vás podobný zážitek v mnohém mile překvapí a zanechá ve vás příjemné vzpomínky.

Jak může prodej obrazů někomu udělat radost?

Je to velice jednoduché! Centrum Zprávy slouží jako přehlídka děl, o která může někdo projevit zájem. Navštívíte-li tuto událost ještě před Vánoci, máte velkou šanci, že se stanete něčím Ježíškem. Jak? No přece nabídnutím díla, které si může koupit a považovat jej tak za vánoční dárek!

Napsat komentář